Affiliate spolupráce

Vlastníte zajímavý a navštěvovaný web či blog? A máte na něm kousek místa, kam by se vešel náš banner? Dosáhnou vaše sociální sítě daleko? Pokud ano, využijte příležitost a vydělávejte spoluprací s HORSIMO.cz. 

Jak funguje affiliate partnerství:

Affiliate marketing funguje na bázi vzájemné spolupráce mezi obchodníkem (HORSIMO.cz) a affiliate partnerem (vámi). Partner na svůj web, blog, do e-mailingu či na sociální sítě umístí obchodníkem poskytnuté odkazy a propagační materiály (bannery). Pokud návštěvník webu přes tento odkaz/banner přijde na web obchodníka a uskuteční tam nákup (tzn. provede konverzi), partner získá odměnu ve smluvené výši. Registrace do programu je zdarma, za účast nic neplatíte, můžete pouze získat. 

Koho hledáme:

Zaměřujeme se na spolupráci s partnery, kteří nás oslovují svými hodnotami a vždy jednají v souladu s mravními a etickými zásadami nejen ve vztahu ke zvířatům, ale i jiným lidem. Těší nás, když se můžeme navzájem podpořit v růstu. 

Co nabízíme:

  • základní provize 4 % z konečné objednávky
  • bonusy pro úspěšné partnery
  • individuální slevové kódy pro influencery
  • férový, přátelský a individuální přístup
  • žádné kvóty, žádné nucené kampaně, propagujete pouze akce a produkty, které vám sedí
  • tracking cookie po dobu 30 dní

Přihlášení do programu:

  1. Zaregistrujete se na našem affiliate portálu
  2. Zkontaktujeme vás s doplňujícími otázkami, prohlédneme si váš web, doladíme detaily a odslouhlasíme spolupráci. 
  3. Po přihlášení do affiliate portálu budete mít k dispozici bannery s aktuálními akcemi našeho e-shopu, které formou odkazů (HTML) snadno vložíte na svůj web. 

V affilate portálu uvidíte přehled uskutečněných konverzí a dozvíte se další důležité informace. 

Pojďme růst společně.

S jakýmkoliv dotazem se neváhejte obrátit na našeho affiliate manažera Kristýnu Šmídovou - kristyna.smidova@riders-int.eu

Bez jména (12)

♥︎ EXTRA SLEVA 2 % PO PŘIHLÁŠENÍ
už jen